Novinky

Zhenya Tertychniy - retreat a intenzívne cvičenie 2019

retretat

  Zhenya Tertychniy

 

  • Retreat – 19. apríla - 26. apríla 2019
  • Intenzívne cvičenie - 27. apríla - 28. apríla 2019

 

Zhenya Tertychniy, je jedným z prvých a veľmi blízkych Majstrových žiakov, venuje sa Zhong Yuan Qigongu (ZYQ) od roku 1990. S Majstrom Xu Mingtangom putoval a navštívil mnoho silných spirituálnych miest, pravidelne sa zúčastňuje intenzívneho tréningu v šaolínskom kláštore. Od roku 2006 sa delí aj s nami na Slovensku, Morave a v Čechách o svoje dlhoročné praktické skúsenosti. Okrem Zhong Yuan Qigongu sa mnoho rokov venuje filozofii, psychológii, Hatha yoge. Retreaty a intenzívne cvičenia pod jeho vedením sú zaujímavé nielen po stránke informačnej, spojené s jeho bohatými osobnými spirituálnymi skúsenosťami spolu s najnovšími vedeckými poznatkami. Cvičenie pod jeho vedením, je veľmi hlboké a silné.

Srdečne všetkých pozývame...

Retreat – je veľmi komplexnou a prospešnou súčasťou meditačnej praxe vhodnou ako pre začiatočníkov, tak aj pokročilých praktikujúcich. Retreat nám pomáha hlboko vniknúť do praktického pochopenia jednotlivých cvičení, napomáha k veľmi hlbokému stavu uvoľnenia. Náplňou retreatu obvykle bývajú cvičenia známe (základné), ktoré bývajú pre lepšie pochopenie a zvládnutie, doplnené cvičeniami, ktoré sa zvyknú cvičiť aj na intenzívnom sústredení v Šaoline.

Miesto konania RETREATU : Modra – Harmónia Univerzita Komenského, Študijné a kongresové stredisko Modra – Harmónia, Modra - Harmónia č. 3553, 900 01 Modra

K účasti je potrebné mať absolvovaný I.stupeň ZYQ, a prihlasiť sa dopredu - do 15.4. 2019 .

Miesto konania INTENZÍVNEHO CVIČENIA: Hojdana, Haburská 2, Bratislava

Viac informácii: stehlikz@yandex.com +421948080718